Jesteśmy firmą rodzinną, utworzoną w 2019 roku. Idea utworzenia Srebrnego Domu narodziła się na kanwie naszych własnych doświadczeń i konieczności sprawowania wieloletniej opieki nad bliską nam osobą.

Naszą misją jest stworzenie miejsca przyjaznego dla osób starszych i samotnych, w którym nasi podopieczni w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze będą mogli wykorzystywać własny potencjał i doświadczenie życiowe aby wspólnie miło spędzać wolny czas, rozwijać umiejętności, a także zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Wszystko przy pomocy i zaangażowaniu wykwalifikowanego personelu posiadającego bogate doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz wyszkolonego w zakresie Metody Montessori.

Oferujemy naszym mieszkańcom 9 przestronnych, w pełni wyposażonych pokoi z prywatną łazienką, w tym 7 pokoi 2-osobowych oraz 2 pokoje 3-osobowe. Do dyspozycji naszych pensjonariuszy pozostaje również sala gimnastyczna, sala rehabilitacyjna, sauna, biblioteka z kawiarnią, jadalnia oraz atrakcyjny teren wokół budynku z miejscem na ognisko.

Z nami możliwe jest „wesołe życie staruszka”, pełne wzajemnego szacunku i zrozumienia.