Jako rodzinna firma, założona w 2019 roku, Srebrny Dom zrodził się z naszych osobistych doświadczeń oraz potrzeby wieloletniej opieki nad bliskimi nam osobami.

Naszym celem jest stworzenie przyjaznego, ciepłego miejsca dla seniorów oraz osób samotnych, gdzie nasi podopieczni będą mogli bezpiecznie, w rodzinnej atmosferze, rozwijać swój potencjał i wykorzystywać doświadczenie życiowe do wspólnego, miłego spędzania czasu wolnego. Dążymy również do umożliwienia im pracy nad umiejętnościami oraz dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne, dzięki wsparciu i zaangażowaniu wykwalifikowanego personelu, posiadającego bogate doświadczenie w opiece nad seniorami oraz szkolenie z zakresu Metody Montessori.

Przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców 9 przestronnych, komfortowych i w pełni wyposażonych pokoi z własnymi łazienkami, w tym 7 pokoi dwuosobowych oraz 2 pokoje trzyosobowe. Dodatkowo, naszym pensjonariuszom oddajemy do dyspozycji sale gimnastyczną, rehabilitacyjną, bibliotekę z kawiarnią, jadalnię oraz atrakcyjne tereny zielone wokół budynku, gdzie znajduje się również miejsce na ognisko.

Z nami możliwe jest “wesołe życie staruszka”, oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.